Czujnik do okien i drzwi P2

Kiedy znakomity czujnik dostaje wsparcie Matter.
Aqara-d&w-p2_2
Aqara-d&w-p2_3


Poprzedni
Następny

Wsparcie natywne dla Matter

Pozwala na bezpośrednie połączenie z platformami, w tym Apple Home, Google Home, Amazon Alexa i innymi.

Oparte na protokole Thread

Zapewniające solidną, niskolatencyjną i zdolną do tworzenia siatki komunikację przy użyciu protokołu Thread.

Automatyzacje lokalne

Bezproblemowa integracja z wybranymi ekosystemami inteligentnego domu bez konieczności polegania na usługach chmurowych.

Alarm lokalny i zdalny

Otrzymujesz powiadomienia w czasie rzeczywistym na swoim smartfonie, gdy czujnik zostanie aktywowany, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Łatwa i elastyczna instalacja

Czujnik jest łatwy do zamontowania za pomocą mocnej naklejki. Dodatkowo, w zestawie znajduje się cienka płyta magnetyczna dla większej elastyczności.

Przyszłościowa aktualizacja OTA

Alarm przed kradzieżą, regulowana czułość, programowalny przycisk… Więcej funkcji będzie dostępnych w przyszłości poprzez aktualizację OTA*.

*Uwaga: wsparcie dla czujnika drzwiowo-okienkowego P2 w aplikacji Aqara Home będzie dostępne dopiero po wprowadzeniu do sprzedaży urządzenia Hub M3.
** Aby korzystać z czujnika drzwi i okien P2 w określonym ekosystemie, wymagany jest Matter-kompatybilny Thread Border Router.

Nadchodzi Era Matter

Matter zapewnia użytkownikom bardziej spójne i zintegrowane doświadczenie związane z inteligentnym domem. Ułatwia proces konfiguracji i zarządzania urządzeniami, umożliwiając bezproblemową współpracę między urządzeniami i platformami inteligentnego domu.


WIARYGODNOŚĆ
PROSTOTA
BEZPIECZEŃSTWO
WSPÓŁPRACA
Jako jeden z pierwszych czujników obsługujących natywnie Matter, czujnik drzwi i okien P2 łączy się bezpośrednio z Apple Home, Google Home, Amazon Alexa, Samsung SmartThings oraz w przyszłości z Aqara Home poprzez kompatybilny z Matter router granicznego Aqara Thread. Dzięki temu można tworzyć różnorodne scenariusze inteligentnego domu i cała funkcjonalność działa w pełni w sieci lokalnej.

*Funkcje takie jak warunki automatyzacji mogą się różnić w różnych ekosystemach, obecnie Aqara Home i huby nie są obsługiwane.

Dlaczego Protokół Thread?

Thread Zigbee Wi-Fi
Natywna Adresacja IP TAK Nie Tak
Praktyczny Limit Rozmiaru Sieci 200+ * 100+ ~50
Typologia Mesh Mesh Star
Stabilność Najwyższa
(wysoka + dynamic leadership)
Wysoka Średnia / niska
Bezpieczeństwo Najwyższe
AES-128, ECC
Wysokie
AES-128
Wysokie
AES-128/256
Zużycie Energii Bardzo niskie Bardzo niskie Wysokie

*Limity sieci mogą się różnić w zależności od używanego ekosystemu, routera granicznego i rozszerzaczy Mesh.

Niezawodne wykrywanie otwarcia/zamknięcia dla Twojego spokoju ducha

Bądź na bieżąco i zabezpieczony dzięki powiadomieniom w czasie rzeczywistym na Twoim smartfonie, za każdym razem, gdy czujnik wykryje jakąś aktywność. Nigdy nie przegapisz potencjalnego zagrożenia bezpieczeństwa i będziesz mieć wszystko pod kontrolą, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim.

Drzwi

Okna

Toalety

Lodówki

Sejfy

Klatki dla zwierząt

Instalując P2 na apteczce pierwszej pomocy, profesjonaliści medyczni mogą monitorować moment jej otwarcia, co pozwala upewnić się, że jest używana prawidłowo i uzupełniana, gdy jest to konieczne.
P2 można także umieścić na sejfie w domu czy biurze, aby powiadamiać właścicieli, jeśli zostanie otwarty przez nieupoważnione osoby. Pozwoli to zapobiegać utracie ważnych dokumentów, gotówki czy wartościowych przedmiotów.

Maksymalizacja Wydajności za Pomocą Asystentów Głosowych

Korzystając z obsługiwanych asystentów głosowych, możesz otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach, takich jak wejścia przez drzwi, lub zapytać, czy drzwi są otwarte, co pozwoli Ci być na bieżąco z wydarzeniami w domu. Dzięki temu codzienne zadania są realizowane płynnie i wygodnie, co pozwala Ci jak najlepiej wykorzystać swój czas.

Instalacja i Użytkowanie to Przyjemność

Łatwa instalacja

Dzięki swojemu kompaktowemu designowi i samoprzylepnej tylnej stronie, czujnik łatwo integruje się z każdym wnętrzem. Udoskonalone naklejki nie pozostawiają śladów po usunięciu, a dodatkowy płaski magnes zapewnia większą elastyczność instalacji.
Długa żywotność baterii
Ponadto, jest wyposażony w potężną baterię CR123A, zapewniając nieprzerwaną ochronę przy rzadko wymaganej wymianie baterii.

Instalacja i Użytkowanie to Przyjemność

Dzięki swojemu kompaktowemu designowi i samoprzylepnej tylnej stronie, czujnik łatwo integruje się z każdym wnętrzem. Udoskonalone naklejki nie pozostawiają śladów po usunięciu, a dodatkowy płaski magnes zapewnia większą elastyczność instalacji.


Regulowana Czułość
Użytkownicy mogą precyzyjnie dostosować czułość czujnika w zakresie 1-3 cm oraz dostosować czas uśpienia w zależności od konkretnych scenariuszy.
Programowalny Przycisk

Programowalny przycisk wyzwala automatyzacje. Na przykład, pomoże Ci włączyć system alarmowy, kiedy opuszczasz dom.

Alarm Sabotażowy
Funkcja Alarmu Sabotażowego natychmiastowo powiadomi Cię na smartfonie, jeśli czujnik zostanie naruszony.*Wsparcie dla Czujnika Drzwi i Okien P2 w Aqara Home będzie dostępne dopiero po premierze Huba M3.

Oszczędzaj energię, kiedy drzwi lub okno są otwarte.

JEŚLI

Drzwi lub okno jest otwarte

WÓWCZAS

Wyłącz termostat, aby zmniejszyć zużycie energii i swój ślad węglowy.

Aqara-d&w-p2_41
Czujnik do okien i drzwi P2
Aqara-d&w-p2_42

Border router


Aqara-d&w-p2_43

Inteligentny Termostat

Koniec z nagłym wyłączaniem się światła, gdy jesteś w toalecie.

JEŚLI

Czujnik Drzwi i Okien P2 jest otwarty
(to jest, pokrywa toalety została otwarta, co wskazuje, że toaleta jest używana)

WÓWCZAS

Dezaktywuj automatyzację „Wyłącz światło, jeśli przez 2 minuty nie wykryto ruchu”

Aqara-d&w-p2_41
Czujnik do okien i drzwi P2
Aqara-d&w-p2_42

Border router


Motion-Sensor-P1_21

Czujnik ruchu P1

Zainteresowany/a?

Sprawdź gdzie można kupić.