Aqara E1 Kamera IP

Zapewnij swojemu domowi zaawansowaną ochronę dzięki inteligentnym funkcjom.

Wyższa Jakość Obrazu i Śledzenie PT

E1 posiada czujnik 2K i szerokokątny obiektyw f/2.0 zapewniający wyższą jakość obrazu, oferuje również 360° widzenia oraz śledzenie osoby za pomocą silników Pan/Tilt.

Szeroka Kompatybilność

E1 jest kompatybilny z głównymi platformami, w tym Apple Home (z obsługą HomeKit Secure Video), Alexa i Google Home. Dodatkowo funkcje takie jak Pan/Tilt mogą być sterowane za pośrednictwem platform trzecich*.

Chmura i Lokalne Przechowywanie**

Oprócz zaszyfrowanego przechowywania w chmurze w Aqara Home lub Apple Home, E1 obsługuje lokalne przechowywanie na karcie microSD o pojemności do 512 GB, a także może być tworzona kopia zapasowa na kompatybilnym z SMB3 magazynie NAS.

Zaawansowane Połączenie Wi-Fi 6

E1 obsługuje stabilne i bezpieczne połączenie Wi-Fi 6. Zapewnia to optymalną wydajność nawet w zatłoczonych środowiskach sieciowych, jednocześnie wdrażając standard WPA3 dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Wykrywanie na Urządzeniu dla Lokalnej Automatyzacji

Wbudowany NPU umożliwia zaawansowane funkcje, takie jak wykrywanie osób i dźwięków***. Można filtrować zdarzenia ruchu i automatycznie nagrywać lub uruchamiać automatyzację po wykryciu osoby.

Ochrona Prywatności

W przypadku aktywacji Trybu Prywatności w Aqara Home, E1 obraca się pod wybrany kąt (np. w stronę ściany) i wyłącza się. Dodatkowo, opcja wyciszenia mikrofonu zwiększa prywatność przez wyłączenie nagrywania dźwięku i transmisji.

* Sterowanie tymi funkcjami wymaga ujawnienia scen poprzez Aqara Home
** E1 oferuje 24-godzinne przechowywanie kluczowych zdarzeń w chmurze Aqara bez opłat abonamentowych. HSV wymaga subskrypcji iCloud i oferuje 10-dniowe przechowywanie.
Karta microSD nie jest dołączona. W przypadku magazynu NAS, konieczne jest włożenie karty microSD
*** Wykrywanie dźwięku nie jest dostępne w momencie uruchomienia i ma zostać dodane w przyszłej aktualizacji OTA.
Wykrywanie osób i dźwięku jest dostępne tylko w Aqara Home.

Szeroka Kompatybilność

Kamera E1 jest kompatybilna z głównymi platformami, takimi jak Apple Home, Amazon Alexa i Google Home. Obsługuje nie tylko w pełni HomeKit Secure Video, w tym szyfrowanie end-to-end i lokalne rozpoznawanie, ale również może przesyłać strumień na inteligentne wyświetlacze Google i Alexa, co czyni ją uniwersalnie kompatybilną kamerą.
aqara aqara home
aqara Home
aqara Google Home
aqara wide comapatibility
Ponadto teraz możesz uruchamiać funkcje takie jak ruchy Pan/Tilt, Tryb Prywatności i inne w ramach tych platform i asystentów głosowych, aktywując sceny w Aqara Home.

Wyższa Jakość Obrazu i Śledzenie PT

Super-ostry czujnik o rozdzielczości 2K i szerokokątny obiektyw f/2.0 są wyposażone w silniki Pan/Tilt, które zapewniają kąt widzenia 360°. Ponadto, E1 posiada bardziej zaawansowane podświetlenie podczerwone 940 nm, które nie będzie przeszkadzać w nocy.

Wykrywanie na Urządzeniu dla Lokalnej Automatyzacji

Wbudowany NPU wspiera wykrywanie ruchu, osoby* oraz dźwięku** do nagrywania wideo
lub uruchamiania automatyzacji. Wszystkie funkcje działają lokalnie, nawet bez dostępu do internetu.

* Wykrywanie osób nie jest udostępniane ekosystemom stron trzecich
** Wykrywanie dźwięku nie jest dostępne w momencie wprowadzenia na rynek, i planowane jest jego dodanie w przyszłej aktualizacji OTA

Zaawansowana Ochrona Prywatności

Tryb Prywatności

Aktywując funkcję Trybu Prywatności w aplikacji Aqara Home, E1 obraca się pod wybrany kąt, na przykład w stronę ściany, i przechodzi w stan uśpienia, zapewniając dodatkową prywatność.

Opcja Wyciszenia Mikrofonu

Dodatkowo opcja wyciszenia mikrofonu pozwala na wyłączenie mikrofonu, zapewniając dodatkową prywatność poprzez uniemożliwienie nagrywania i przesyłania dźwięku po jej aktywacji.

Zaawansowana Ochrona Prywatności

Łatwo przekształć istniejący przełącznik ścienny w bezprzewodowy kontroler sceny, który nie wymaga wymiany baterii. Na przykład przycisk uzbrajania Twojego systemu zabezpieczeń lub przewodowy dzwonek do drzwi. Alternatywnie możesz podłączyć jeden lub dwa binarne czujniki* i używać T2 w automatyzacjach.

Bezpieczniejsze

Wyposażone w zaawansowane certyfikaty protokołu bezpieczeństwa bezprzewodowego WPA3

Płynniejsze

Niższe opóźnienie do 20 ms dla szybszego doświadczenia na żywo

Silniejsze i Bardziej Niezawodne Połączenie

Zaprojektowane, aby sprostać wyzwaniom zatłoczonej sieci

Bardziej Oszczędne Energetycznie

Minimalizuje ilość danych odbieranych, gdy nie jest używane

Magiczne parowanie

Dzięki Bluetooth 5.2 i nowej funkcji MagicPair w Aqara Home, parowanie E1 jest teraz prostsze niż kiedykolwiek. Możesz również sterować E1 za pomocą Bluetooth nawet bez połączenia z internetem.

Aplikacja automatycznie wykrywa kamerę i prowadzi Cię przez proces konfiguracji za pomocą skanera QR w telefonie. Dodatkowo, możesz przywrócić ustawienia fabryczne kamery za pomocą aplikacji Aqara Home,
eliminując potrzebę używania przycisku „Set”.

Przechowywanie lokalne i w chmurze

Oprócz zaszyfrowanych opcji przechowywania w chmurze, E1 obsługuje również lokalne przechowywanie na karcie microSD o pojemności do 512 GB, a także może być tworzona kopia zapasowa na magazynie NAS z SMB 3.0.

Przestrzeń w chmurze*

Karta MicroSD**

Wsparcie NAS SMB 3.0***

* Kamera E1 oferuje 24-godzinne przechowywanie kluczowych zdarzeń w chmurze Aqara bez opłat abonamentowych. HomeKit Secure Video wymaga subskrypcji iCloud i oferuje 10-dniowe przechowywanie
** Karta microSD nie jest dołączona
*** W przypadku magazynu NAS, konieczne jest włożenie karty microSD

USB-C i Wiele Metod Montażu

W trosce o zrównoważony rozwój, E1 korzysta z portu USB-C i nie zawiera adaptera. Oferuje wiele opcji montażu: poziomego, na śrubę lub za pomocą kotew ściennych.
Kamera wymaga zasilania USB-A o mocy 2A, które nie jest dołączone i powinno być zakupione oddzielnie

Niestandardowe Dzwonki

E1 oferuje możliwość dostosowania dzwonków. Na przykład, możesz nagrać dźwięk „Kamera Wyłączona”, który zostanie odtworzony, gdy aktywowany zostanie Tryb Prywatności.

Niezbędny Wgląd we Wszystko w Twoim Domu

Dzięki centralkom i czujnikom Aqara, E1 automatycznie obróci się i nagra, co się dzieje, gdy wyzwolony zostanie czujnik Wibracji,
Drzwi i Okna, Wycieku Wody lub inny czujnik, dając Ci użyteczne wskazówki.

JEŚLI

Czujnik Wibracji zostanie wyzwolony

WÓWCZAS

Kamera E1 obraca się do wcześniej zdefiniowanej pozycji i nagrywa wideo

Camera-E1-New_36

Kamera E1

Dual-Relay-Module-T2_51

Aqara HUB

Camera-E1-New_38

Czujnik

Udostępnij pełną funkcjonalność Kamery E1 Platformom Trzecim

Dzięki scenom Aqara Home, które teraz mogą być udostępniane HomeKitowi, funkcje E1, takie jak Tryb Prywatności, Pan/Tilt i inne, mogą być uruchamiane przez automatyzacje trzecich firm.

JEŚLI

scena „Witaj w Domu” zostanie wyzwolona w Apple Home (Amazon Alexa / Google Home)

WÓWCZAS

scena Aqara Home przełącza Kamerę E1 w Tryb Prywatności

Camera-E1-New_36

Kamera E1

Camera-E1-New_39

Apple HomePod / Amazon Echo / Google Nest Hub