Aqara Termostat E1

Inteligentniejsze, bardziej komfortowe i energooszczędne z kontrolą ogrzewania dla Twojego domu.

aqara termostat zigbee

Protokół Zigbee 3.0 i wsparcie Mater*

Ciesz się korzyściami z najszybszej, najbardziej stabilnej i energooszczędnej technologii Zigbee 3.0 oraz bądź pewny przyszłości dzięki wsparciu Mater.

Kolorowy Podświetlany Wyświetlacz

Termostat posiada kolorowy podświetlany wyświetlacz, zapewniający większy kąt widzenia, dodatkowo wysoki kontrast oraz wyraźne i kolorowe ikony.

aqara Geofencingand MultiHomeSupport

Geofencing i Wsparcie dla Wielu Domów

Technologia geofencing uruchomi ogrzewanie przed Twoim przyjazdem do domu. Nawet jeśli posiadasz więcej niż jeden dom, będziesz mógł ustawić niezależne automatyzacje.

Konfigurowalne Inteligentne Harmonogramy

Harmonogramy można ustawić na żądane okresy czasu, takie jak różne ustawienia temperatury na dzień i noc, a przejście między nimi będzie płynne i szybkie.

Zewnętrzne Odczyty Temperatury*

Termostat może odbierać pomiary temperatury bezpośrednio z podłączonego czujnika temperatury i wilgotności Aqara z innego rogu pokoju, nawet w HomeKit!

Wsparcie dla Grupowania Urządzeń

W przypadku posiadania wielu grzejników w jednym pomieszczeniu, wszystkie z nich będą zsynchronizowane w najbardziej efektywny sposób w oparciu o rzeczywistą temperaturę pomieszczenia.

1-Rok Czasu Pracy na Baterii*

Nie ma potrzeby wymiany baterii po kilku tygodniach użytkowania: dzięki protokołowi Zigbee 3.0 i energooszczędnemu sprzętowi, bateria w Termostacie Grzejnikowym Aqara może pracować nawet do roku.

aqara EasyInstalation andWideCompatibility

Łatwa Instalacja i Szeroka Kompatybilność

Termostat zawiera adaptery, które czynią go kompatybilnym z większością zaworów grzejnikowych. Jego montaż zajmuje tylko kilka minut i nie wymaga dodatkowych narzędzi.

*Wsparcie Mater może być niedostępne w momencie premiery i zostanie wprowadzone jako aktualizacja OTA dla kompatybilnego huba Aqara Zigbee 3.0.**Czujnik temperatury i wilgotności Aqara oraz monitor jakości powietrza TVOC są wymagane.***Czas pracy baterii może różnić się w zależności od użytkowania. ****Wymagany jest hub Aqara Zigbee 3.0.

Szeroka Kompatybilność

Kompatybilny z najpopularniejszymi ekosystemami i możliwość sterowania głosem. Wspierane są Apple HomeKit, Alexa, Google, IFTTT oraz Alice. Wsparcie dla Mater będzie dostępne poprzez aktualizację OTA wspieranych hubów Aqara po oficjalnym wydaniu specyfikacji Mater.

aqara aqara home
aqara Home
aqara Google Home
aqara matter
aqara wide comapatibility

Konfigurowalne Metody Sterowania i Łączenie Czujników na Żądanie

12

Inteligentna regulacja

Termostat może odbierać odczyty temperatury z podłączonego czujnika temperatury i wilgotności Aqara lub monitora jakości powietrza TVOC*, co sprawi, że kontrola temperatury będzie bardziej dokładna dla całego pokoju, a nie tylko w okolicach grzejnika. Działa także w HomeKit!”

Konfigurowalne harmonogramy

Termostat można sterować zdalnie. Co więcej, możesz również ustawić harmonogramy na wybrane okresy czasu, takie jak różne ustawienia temperatury na dzień i noc. Przejście między nimi będzie płynne.

Wsparcie dla geofencingu

Nigdy więcej nie wchodź do zimnego domu. Ustawiając geofencing, termostat zacznie ogrzewać przed Twoim przyjazdem. Nawet jeśli posiadasz więcej niż jeden dom, będziesz mógł skonfigurować niezależne automatyzacje dla każdego z nich.

Oszczędzaj energię bez rezygnowania z komfortu

W przypadku posiadania wielu kaloryferów w jednym pomieszczeniu, wszystkie będą zsynchronizowane w najbardziej efektywny sposób w oparciu o rzeczywistą temperaturę w pomieszczeniu.

Wsparcie dla grupowania urządzeń

Termostat E1 obsługuje automatyczną detekcję otwarcia drzwi i okien, która wyłączy ogrzewanie w celu oszczędzania energii w przypadku takich zdarzeń*. W porównaniu z konkurencją, może być połączony z czujnikiem otwarcia drzwi i okien Aqara, aby zwiększyć dokładność wykrywania.

Zaawansowana detekcja otwarcia drzwi i okien

Ochrona przed zamarzaniem

Ustawiając ochronę przed niską temperaturą, taką jak 5°C, termostat jest w stanie chronić rury przed zamarzaniem i pękaniem, nawet gdy jesteś poza domem.

Oszczędzaj energię bez rezygnowania z komfortu

Łatwa samodzielna instalacja

Termostat zawiera adaptery, które czynią go kompatybilnym z większością zaworów grzejnikowych.
Nie są wymagane dodatkowe narzędzia. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją lub filmem instalacyjnym, a skończysz w kilka minut.

Kolorowy podświetlany wyświetlacz

W porównaniu z podobnymi produktami, ekran LCD termostatu grzejnikowego Aqara ma podświetlenie swojego wysokiej klasy wyświetlacza, dzięki czemu łatwo poznasz status i konkretną temperaturę.

Rok pracy na jednym zestawie baterii*

Nie ma potrzeby wymiany baterii po kilku tygodniach użytkowania: dzięki protokołowi Zigbee 3.0 i energooszczędnemu sprzętowi, bateria termostatu grzejnikowego Aqara może trwać przez rok.

*Urządzenie działa 8 razy dziennie przez 165 dni i działa raz na 2 tygodnie przez 200 dni.

Dostosuj temperaturę według preferencji każdej osoby

Dzięki lokalnemu rozpoznawaniu twarzy w Camera Hub G3, temperatura w pomieszczeniu może być automatycznie dostosowywana według preferencji każdej osoby.

JEŚLI

Aqara HUB G3 rozpozna twarz konkretnej osoby

WÓWCZAS

jej pokój może zacząć się ogrzewać, podczas gdy inne pokoje nie LUB termostat grzejnikowy zwiększy lub zmniejszy temperaturę w pokoju zgodnie z wcześniej ustawionymi preferencjami.

24

Aqara HUB G3

23

Aqara Termostat E1

Automatyzacje geofencingu i pogody w Aqara Home rozpoczną ogrzewanie przed Twoim przyjazdem do domu

JEŚLI

Wykryte jest zbliżanie się do domu lub gwałtowny spadek temperatury na zewnątrz

WÓWCZAS

termostaty grzejnikowe zaczną ogrzewać

W efekcie wejdziesz do przytulnego, ciepłego domu, nie marnując energii.

23

Aqara Termostat E1

LED-Strip-T1_38

Aqara HUB G3