Aqara wprowadza inteligentne oświetlenie sufitowe

Mamy przyjemność zaprezentować nasze najnowsze osiągnięcie w dziedzinie inteligentnego oświetlenia – sufitową lampę Aqara Ceiling Light T1M, która z rewolucyjną łatwością wprowadza w życie codzienne element światła, które tworzy atmosferę. Jest to propozycja, która wzbogaci nie tylko przestrzeń Twojego domu, ale również Twoje doznania wizualne na co dzień.

Projektując Ceiling Light T1M, mieliśmy na uwadze różnorodność potrzeb naszych użytkowników, dlatego nasza lampa idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach od 5 do 20 metrów kwadratowych. Wybór należy do Ciebie – czy to kącik do czytania, czy salon, nasze oświetlenie sufitowe zapewni optymalne warunki do każdej aktywności. Lampa oferuje szerokie spektrum barw od ciepłych do chłodnych bieli (2700-6500K), a także dostęp do 16 milionów kolorów, co pozwoli Ci dostosować atmosferę pomieszczenia zgodnie z Twoim nastrojem lub okazją.

Nie zapomnieliśmy o znaczeniu domu inteligentnego. Niezależnie sterowany pierścień RGB w naszym produkcie to nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność. Dzięki niemu możesz wizualnie otrzymywać powiadomienia o zmianach w statusie Twojego domu, takich jak dzwonek do drzwi czy sygnał z systemu alarmowego – co jest szczególnie przydatne dla osób z niedosłuchem.

Współpracujemy z platformami takimi jak Apple Home, Amazon Alexa i Google Home, a nasza lampa sufitowa jest kompatybilna z protokołem Zigbee, co nie tylko zapewnia niskie zużycie energii, ale i działa jako repeater, wzmacniając zasięg i reaktywność Twojej sieci smart home. Co więcej, Zigbee gwarantuje działanie lokalnych automatyzacji nawet w przypadku braku połączenia z internetem.

Długowieczność i jakość barw to nasz priorytet, dlatego T1M może pochwalić się wskaźnikiem oddawania barw (Ra) na poziomie 90 oraz przetestowaną żywotnością wynoszącą 50 000 godzin.

Dzięki integracji z innymi urządzeniami Aqara, nasze oświetlenie dodatkowo uprzyjemni Twoje codzienne życie – możesz je sparować z czujnikami ruchu czy z naszym inteligentnym przełącznikiem światła, ciesząc się zarówno tradycyjnym, jak i zaawansowanym sposobem kontrolowania światła.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o sufitowej lampie Ceiling Light T1M i odkryj z nami możliwości inteligentnego domu.

*Dostępność produktu może różnić się w zależności od kanału sprzedaży i może być aktualizowana na bieżąco.

** Kompatybilność Ceiling Light T1M z Matter wymaga kompatybilnego z Matter huba Aqara (np. Hub M2, Hub M1S/M1S Gen 2, Hub E1, Camera Hub G3) i może być jeszcze w fazie Beta w chwili jej wprowadzenia na rynek.