Aqara Smart Doorbell G4 - inteligentny dzwonek

Da Ci znać, kto jest przy drzwiach, szybko i bez wysiłku

Odtwórz wideo

Rozpoznawanie twarzy i automatyzacje

Dzwonek G4 posiada funkcję rozpoznawania twarzy z obsługą AI, którą można wykorzystać do automatyzacji. Teraz możesz dostosować sceny powitalne dla każdego członka rodziny.

Zgodność z wieloma ekosystemami

Dzwonek wideo z obsługą HomeKit Secure Video. Obsługuje również lokalne przesyłanie strumieniowe do inteligentnych wyświetlaczy Google i Alexa oraz planowaną obsługę Matter*.

7 dni przechowywanie w chmurze

G4 oferuje przechowywanie w chmurze do 7 dni bez żadnych ukrytych opłat. Nawet w przypadku sabotażu jednostki zewnętrznej, do chmury zostanie wysłany maksymalnie 6-sekundowy klip poprzedzający to zdarzenie**.

Opcje podwójnego zasilania dla jednostki zewnętrznej

Jednostka zewnętrzna może być zasilana przez pakiet 6 baterii, co zapewnia do 4 miesięcy użytkowania.*** Alternatywnie można podłączyć ją do transformatora AC/DC i używać akumulatorów jako zapasowych w przypadku braku zasilania.

Repeater dzwonka wewnętrznego w zestawie

Wzmacniacz gongu jest wyposażony w głośnik 95dB, więc nie przegapisz żadnego gościa. Ponadto służy jako wzmacniacz dla bardziej stabilnego połączenia, a także port USB-C dla elastycznego umieszczenia.

Wiele alarmów i wysoka jakość obrazu

Kamera o kącie 162 stopni z wyraźnym przetwornikiem 1080p i noktowizorem na podczerwień. Alerty twarzy, podglądu i sabotażu pozwolą Ci uzyskać większą ochronę dzięki powiadomieniom i nagranym wcześniej komunikatom.

Przechowywanie nagrań lokalnie 24/7****

Użyj karty MicroSD o pojemności do 512GB dla zapisywania nagrań 24/7. Karta MicroSD jest umieszczona w dzwonku wewnętrznym dzięki czemu nie ma do niej dostępu ani nie można nim manipulować z zewnątrz. Co więcej, w przyszłości filmy mogą być automatycznie backupowane na dysku NAS za darmo.

Zmiana głosu i więcej możliwości dostosowania ustawień

Aby chronić prywatność, G4 jest w stanie zmienić głos na jedną z czterech opcji, takich jak wujek, robot itp. Ponadto, niestandardowe dźwięki dzwonka zarówno dla dzwonka do drzwi jak i gongu sprawiają, że jest on elastyczny dla automatyzacji.

* Obsługa Matter ma być dostępna wkrótce
** iCloud lub inna obsługiwana chmura innych firm nie jest uwzględniona i powinna być kontrolowana oddzielnie za pomocą odpowiedniej aplikacji
*** Obliczenia zakładają 35 wybudzeń urządzenia i 6-sekundowe nagrywanie wideo zdarzeń dziennie
**** Karta MicroSD nie wchodzi w skład zestawu.

 


Wbudowane algorytmy rozpoznawania twarzy oparte na sztucznej inteligencji pozwolą Ci oznaczyć twarze członków rodziny i częstych gości w aplikacji Aqara Home, zredukować fałszywe alarmy i powiadomienia, a nawet skonfigurować automatyczne odpowiedzi lub uruchomić automatykę inteligentnego domu, która będzie działać nawet w przypadku awarii połączenia internetowego.

Obsługa wielu ekosystemów i zwiększone bezpieczeństwo dzięki HSV

Jako prawdziwie zasilany bateryjnie dzwonek do drzwi, wszystko jest szyfrowane przed zapisaniem w iCloud, co zwiększa bezpieczeństwo. Analiza wideo i powiadomienia mogą odbywać się na wszystkich urządzeniach Apple, takich jak iPad, iPhone, Apple TV*. Dla użytkowników Google i Alexa, obsługuje również lokalne strumieniowanie do inteligentnych wyświetlaczy Nest i Echo**.
G4 ma otrzymać wsparcie Matter poprzez aktualizację OTA.

Wysokiej jakości obraz i dwukierunkowy dźwięk

Wysokiej jakości obraz i dwukierunkowy dźwięk

Dzięki szerokokątnemu polu widzenia 162°, wyraźnej matrycy 1080p i noktowizorowi na podczerwień zobaczysz go wyraźnie bez względu na porę dnia i nocy. Możesz go sprawdzić i odpowiedzieć na niego poprzez dwukierunkowy dźwięk w dowolnym miejscu i czasie.

Wysokiej jakości obraz i dwukierunkowy dźwięk

Dzięki szerokokątnemu polu widzenia 162°, wyraźnej matrycy 1080p i noktowizorowi na podczerwień zobaczysz go wyraźnie bez względu na porę dnia i nocy. Możesz go sprawdzić i odpowiedzieć na niego poprzez dwukierunkowy dźwięk w dowolnym miejscu i czasie.

14

Podwójna opcja zasilania dla jednostki zewnętrznej

Zasilanie bateryjne lub przewodowe 2 w 1 to kolejna zaleta, która umożliwia łatwe i wygodne korzystanie z Aqara Smart Video Doorbell G4 w każdych warunkach. Możesz wybrać pakiet 6 baterii do wykorzystania do 4 miesięcy*, lub podłączyć go do transformatora**, a baterie będą wykorzystywane tylko w przypadku braku prądu!

* Obliczenia zakładają 35 wybudzeń urządzenia i 6-sekundowy zapis wideo zdarzeń dziennie
** Wymagane jest zewnętrzne zasilanie 12V-24V AC lub 8V-24V DC

W zestawie wewnętrzny głośnik (gong)

Wzmacniacz gongu jest wyposażony w głośnik 95dB, więc nie przegapisz żadnego gościa. Ponadto służy jako wzmacniacz dla bardziej stabilnego połączenia, a także port USB-C dla elastycznego umieszczenia.

*Zalecany power bank z ładowaniem przelotowym. 

Wysokiej jakości obraz i dwukierunkowy dźwięk

Możliwość zmiany głosu

Aby lepiej chronić prywatność, możliwa jest zmiana głosu audio domofonu na głos wujka, głos robota i głos klauna.

Niestandardowe alarmy
Aqara Smart Video Doorbell G4 oferuje obsługę alarmów o twarzach, włamaniach i sabotażu. W razie wykrycia któregokolwiek z tych zdarzeń, urządzenie natychmiastowo powiadomi Cię o zagrożeniu. Możesz wybrać, czy usłyszeć głośną syrenę, czy odtworzyć wcześniej nagraną wiadomość, która przestraszy intruza i zadziała prewencyjnie. Z Aqara Smart Video Doorbell G4 poczujesz się jeszcze bardziej bezpiecznie w swoim domu.
Personalizowane dzwonki
Aqara Smart Video Doorbell G4 oferuje dostosowywanie dzwonków zarówno dla jednostki zewnętrznej, jak i dla repeatera wewnętrznego. Ponadto, dzwonki mogą być zintegrowane z innymi elementami systemu smart home, dzięki czemu stają się częścią automatyki. Dzięki temu, gdy ktoś przyciska przycisk dzwonka, możesz otrzymać powiadomienie na swoim smartfonie lub tablecie, a dzwonek wewnątrz domu zadzwoni w dowolnym pomieszczeniu, które sobie wybierzesz. Z Aqara Smart Video Doorbell G4 Twoje drzwi staną się jeszcze bardziej inteligentne!
Wykluczenie obszaru
Można ustawić do 3 wyznaczonych obszarów na ekranie w celu ochrony prywatności sąsiadów. Funkcja ta jest w pełni uwzględniona dla użytkowników mieszkających w apartamentowcach.

Aqara Smart Doorbel G4 sprawia, że Twoje urządzenia Aqara są kompatybilne z szeroką gamą produktów ekosystemu inteligentnego domu. Systemy obsługiwane: Asystent, Amazon Alexa i inne.

Co więcej, urządzenia na podczerwień podłączone do M2 mogą być również sterowane głosowo za pośrednictwem Siri, Google Assistant, Amazon Alexa”.

* Tylko niektóre typy urządzeń, takie jak TV i AC, są obecnie obsługiwane przez Asystenta Google i Amazon Alexa, podczas gdy skróty Siri obsługują pełną listę urządzeń.