Oszczędzanie Energii z Aqara pakiet oszczędności

Oszczędzanie Energii z Aqara

Sprawdź gdzie kupić

Termostat E1

Czujnik Obecności FP2

Czujnik T1

Oszczędzanie Energii z Aqara komfort

Automatyczna kontrola temperatury

Zapomnij o ręcznej regulacji temperatury czy opieraniu się na przeczuciach. Zestaw Aqara przejmuje kontrolę, dostosowując precyzyjnie działanie Twojego Termostatu Grzejnikowego E1 i innych urządzeń przy pomocy podczerwieni. Wykorzystując centralę M2, zestaw inteligentnie zarządza urządzeniami takimi jak wentylatory, klimatyzatory czy telewizory, bazując na rzeczywistej temperaturze i harmonogramie czasowym. Dzięki temu, Twoje urządzenia działają zgodnie z Twoimi potrzebami, oferując wyższy komfort użytkowania i efektywność energetyczną. Przeżyj doświadczenie oszczędzania energii na nowym poziomie komfortu i wygody.

Wysoce precyzyjna detekcja obecności

Dzięki zastosowaniu przez FP2 technologii radarowej mm-falowej, jego wykrywanie jest bardziej precyzyjne w porównaniu do konwencjonalnych urządzeń wykrywających PIR. Zapewnia dokładność i stabilność działania Termostatu Grzejnikowego E1 i urządzeń na podczerwień, nawet gdy leżysz lub siedzisz nieruchomo.

Oszczędzanie Energii z Aqara czujnik obecności
Oszczędzanie Energii z Aqara wykrywanie wielu osób

Jeden czujnik dla całego pomieszczenia

Teraz jeden czujnik FP2 może zastąpić wiele czujników ruchu, co jest bardziej wygodne w zarządzaniu, instalacji i użytkowaniu. Na przykład, siadając na łóżku automatycznie włączy się Termostat Grzejnikowy E1. Siadając na sofie, automatycznie włączy się telewizor. Wszystkie powyższe automatyzacje mogą być teraz realizowane tylko z jednym czujnikiem FP2.

Centrala IR do innych urządzeń

Hub Aqara M2 pomaga uczynić Twój dom inteligentniejszym, nawet jeśli Twoje urządzenia nie są inteligentne. Dzięki emiterowi podczerwieni (IR) o 360°, Centrala M2 Aqara może wysyłać komendy zdalnego sterowania do Twoich domowych urządzeń – ustawiając temperatury, prędkości wentylatorów lub włączając i wyłączając je. Steruj nimi zdalnie przez aplikację lub połącz je z dołączonymi czujnikami. Na przykład, jeśli temperatura sypialni przekroczy 26°C, klimatyzator lub wentylator włączy się automatycznie.
Oszczędzanie Energii z Aqara dzięki sterowaniu urządzeniami z podczerwienią
Oszczędzanie Energii z Aqara sterowanie aplikacją

Sterowanie i łatwa konfiguracja w aplikacji

W aplikacji Aqara możesz konfigurować różne automatyzacje w oparciu o geofencing, jak również o indywidualne o potrzeby lub harmonogramy. Możesz również zdalnie sterować termostatem i urządzeniami podczerwieni bezpośrednio w aplikacji.

Zmniejszenie kosztów energii o 20-40%

Dzięki inteligentnej automatyzacji, opartej na analizie zachowań użytkownika, system Aqara potrafi zoptymalizować zużycie energii, gwarantując przy tym maksymalny komfort i wygodę. Badania dowodzą, że w stosunku do konwencjonalnych metod oszczędzania energii, system Aqara efektywnie redukuje koszty zużycia energii o 20% do 40%. To nie tylko znacząca oszczędność, ale również krok naprzód w dbałości o środowisko i zrównoważone zarządzanie zasobami domowymi.

Oszczędzanie Energii z Aqara oszczędność pieniędzy smart home
Oszczędzanie Energii z Aqara ekosystemy

Zaprojektowany z myślą o rozszerzaniu

Zestaw Aqara do oszczędzania energii wyróżnia się nie tylko wysoką kompatybilnością z popularnymi ekosystemami smart home, takimi jak Apple Home, Google Home czy Amazon Alexa, umożliwiając łatwą integrację i rozszerzenie możliwości zastosowania w Twoim domu. Co więcej, jest on zaprojektowany z myślą o efektywności energetycznej przez cały rok, oferując elastyczność dostosowania do różnych potrzeb. Jako przykład, dla domów wyposażonych w systemy ogrzewania kotłowego, dostępny jest dodatkowy moduł dwuprzekaźnikowy T2, który umożliwia integrację systemu ogrzewania z zaawansowaną automatyką Aqara, zwiększając tym samym efektywność energetyczną.