Aqara Pet Feeder C1

Dzięki wsparciu dla wielu ekosystemów oraz możliwości tworzenia automatyzacji domowych, ten karmnik dla zwierząt staje się naprawdę inteligentny.

 

Urządzenie można kontrolować przy użyciu Google Home i Amazon Alexa, tworząc scenę w aplikacji Aqara Home oraz powiązując konta. Aby uzyskać wsparcie dla HomeKit, niezbędne jest skonfigurowanie automatyzacji z centrum Aqara Hub M1S.

Wbudowany HUB Zigbee 3.0

Oprócz innych korzyści wynikających z wykorzystania Zigbee 3.0, zastosowanie urządzenia do karmienia zwierząt Pet Feeder pozwoli również na poprawę stabilności twojej sieci Zigbee w przypadku, gdy urządzenia Aqara nie będą w stanie połączyć się bezpośrednio z centrum zarządzania siecią.

Harmonogram i zdalne karmienie

Karmnik dla zwierząt Pet Feeder C1 umożliwia zdalne sterowanie, bez względu na to, czy jesteś w podróży, w pracy czy leżysz na kanapie. Dodatkowo, urządzenie obsługuje plany żywieniowe i harmonogramy karmienia, co pozwala na dokładne dostosowanie porcji i czasu podawania posiłków.

Statystyki karmienia

Dzięki temu, będziesz mógł(-a) monitorować dzienną ilość spożytej przez zwierzę karmy* oraz uzyskać dostęp do statystyk dotyczących karmienia, co pozwoli na dokładne dostosowanie ilości karmy do potrzeb Twojego pupila.

4 litrowy zbiornik

Duży zbiornik na karmę o pojemności 4 litrów (16 szklanek) jest odpowiedni zarówno dla kotów, jak i psów i może pomieścić około 1,7 kg (3,7 funtów) standardowej karmy dla zwierząt**.

Więcej opcji połączenia

Huby Aqara***, które połączą Pet Feeder C1 z internetem, obsługują opcje połączenia z siecią Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz oraz Ethernet. Możesz łatwo wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Inteligentne automatyzacje

W aplikacji Aqara Home będziesz mógł(-a) tworzyć automatyzacje z innymi czujnikami i kontrolerami, aby ustanowić codzienny harmonogram lub interesujące warunki typu "JEŚLI-TAK, TO". To sprawia, że połączone urządzenia stają się naprawdę inteligentne.

Dwie opcje zasilania

Oprócz zasilania poprzez port USB-A, Karmnik dla zwierząt posiada baterie zapasową typu LR20. W przeciwieństwie do innych karmników, pozostaje on połączony nawet w przypadku zasilania z baterii!

Dźwięki

Karmnik dla zwierząt posiada wbudowany mikrofon, który można wykorzystać do nagrywania wiadomości dla Twojego pupila. Dodatkowo, przy użyciu centrów z niestandardowymi dzwonkami, możemy również ustawić dźwięk w kilku pomieszczeniach lub zwiększyć głośność.

* Aby ustawić odpowiednią porcję karmy, należy zważyć jedną porcję i wprowadzić wartość w gramach w ustawieniach urządzenia.
** Rzeczywista waga karmy zależy od rodzaju karmy i dopuszczalnego rozmiaru granulek od 2 do 12 mm.
*** Do poprawnego działania niezbędne jest użycie centrum Aqara Hub.

Wsparcie dla wielu asystentów głosowych i ekosystemów*

Karmnik dla zwierząt obsługuje najpopularniejsze ekosystemy i może być kontrolowany głosem. Siri, Alexa, Google, IFTTT są obsługiwane poprzez tworzenie scen w aplikacji Aqara Home oraz uruchamianie ich głosem lub automatyzacją, co ułatwi karmienie Twojego pupila.

Więcej informacji na temat korzystania z Karmnika dla zwierząt C1 z ekosystemami innych firm, w tym HomeKit, znajdziesz w filmie instruktażowym dotyczącym instalacji i obsługi urządzenia.

* Urządzenie NIE jest kompatybilne z HomeKit, Google Home ani Alexa. Można je kontrolować tylko poprzez utworzenie sceny w aplikacji Aqara Home oraz powiązanie kont. Aby uzyskać wsparcie dla HomeKit, niezbędne jest skonfigurowanie automatyzacji z centrum Aqara Hub M1S.

Prawdziwie inteligentny karmnik dla zwierząt

Karmienie zgodne z harmonogramem

Dzięki ustawieniu planów lub harmonogramów, zwierzę będzie karmione w regularnych odstępach czasu. W porównaniu z konkurencją, ta funkcja działa nawet w przypadku braku połączenia internetowego lub awarii centrum Zigbee!

 

Integracja z inteligentnymi urządzeniami

Integracja z inteligentnymi urządzeniami domowymi sprawia, że C1 staje się naprawdę inteligentnym karmnikiem, który może zostać włączony w codzienne czynności lub wykorzystany do treningu i nagradzania zwierzęcia.

 
 

Karmienie jednym palcem

Strażnik zwierzaka

Karmienie po wykryciu ruchu

Masz pewność, że szczegóły są dla nas ważne.

Brak internetu? Brak zasilania? Urządzenie nadal działa

Opcjonalna bateria typu D (LR20) zapewnia połączenie urządzenia nawet w przypadku braku stałego zasilania. Nawet w przypadku utraty połączenia z Internetem, zaplanowane karmienie wciąż działa, dzięki czemu nie musisz martwić się, gdy nie jesteś w stanie szybko wrócić do domu.

Bezpieczne i łatwe w użyciu dla Twojego pupila

Wszystkie elementy C1, które mają kontakt z jedzeniem, wykonane są z materiałów bezpiecznych dla żywności dla zwierząt. Miska ze stali nierdzewnej, plastikowy zbiornik i gumowe koło dozujące są odłączalne, co umożliwia łatwe usunięcie i czyszczenie każdej części urządzenia.

Przezroczysty zbiornik na karmę i odporność na wilgoć dla długotrwałej wygody

Duży, przezroczysty zbiornik na karmę o pojemności 4 litrów (16 szklanek) może pomieścić około 1,7 kg (3,7 funtów) standardowej karmy dla zwierząt, co wystarcza na miesięczne karmienie kota o wadze 4 kg (9 funtów)*. W zestawie znajduje się środek osuszający, który utrzymuje karmę suchą i świeżą.

* Dane te zostały oparte na informacjach podanych przez petmd.com (dzienna porcja 50 g / 1,8 uncji)
** Dołączony worek osuszający zwykle utrzymuje swoją skuteczność przez około 30 dni. Jednak w przypadku zwiększonej wilgotności może stracić swoją skuteczność znacznie szybciej.

Łatwe śledzenie ilości karmy w gramach

Aby śledzić ilość karmy, wystarczy wydać jedną porcję dla zwierzęcia, zważyć ją na wadze kuchennej, wprowadzić liczbę w ustawieniach urządzenia, a następnie śledzić dzienną ilość karmy w dziennikach urządzenia.

Wykorzystaj kamerę Camera Hub G3 lub czujnik ruchu Motion Sensor, aby sprawdzić, kiedy Twoje zwierzę je lub czy zjadło całą karmę.

JEŚLI Karmnik dla zwierząt wydał karmę

TO ustaw kamerę na Karmnik dla zwierząt, oznacz to zdarzenie na osi czasu wideo i kontynuuj monitorowanie pomieszczenia.

JEŚLI* Nie zostanie wykryty ruch przez 3 godziny

TO Następnym razem nie rozdawaj karmy.

Co więcej, dzięki rozpoznawaniu gestów przez G3, możesz również nakarmić swojego pupila, pokazując gest takie jak „OK” lub „V-Sign” przed kamerą G3

* Należy skonfigurować oddzielne automatyzacje.