Instrukcja Aqara

znajdź instrukcję, której potrzebujesz

Wiemy, że jesteś fanem inteligentnego domu. A pewnie słyszałeś też, że „prawdziwy mężczyzna instrukcji nie czyta”. Ale… co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że tym razem warto zrobić wyjątek?

 Rafał
Rafał
o Aqara Kamera Hub G3 Homekit CHH03
Czytaj więcej
Świetna kamera. Niedroga, jak to Aqara. Przy okazji robi także za huba, więc dla rozpoczynających przygodę ze smart home, można podarować sobie inne bramki od Aqary. Ta w zupełności wystarczy. Ma super parametry, które w przypadku innych firm kosztowałyby dużo więcej. A na deser, niebawem zostanie zaktualizowana o kompatybilność z Matter, więc nie mam poczucia wywalonych pieniędzy w błoto. Jest doskonałym uzupełnieniem mojego smart home.
 Katarzyna
Katarzyna
o Aqara Hub M2 jednostka centralna HM2G01
Czytaj więcej
Czujnik wykonany schludnie, przetestowany - ok, działa od tygodnia, zalania nie było więc nie ma o czym informować.
w......i
w......i
o Aqara gniazdko Smart Plug SPEUC01
Czytaj więcej
Gniazdka szybko reagują, dobrze współpracują z resztą produktów firmy Aqara w HomeKit. Jedyny minus to umiejscowienie przycisku fizycznego na gniazdku, ponieważ przy podwójnym gniazdku wtyczka od innego urządzenia uniemożliwia do niego dostęp. Jest to mało znaczący dla mnie minus bo i tak zamysł jest aby włączać i wyłączać dany przedmiot zdalnie lub poprzez automatyzację. Jestem zadowolony z produktu.
Leszek
Leszek
o Aqara czujnik temperatury WSDCGQ11LM
Czytaj więcej
Na chwilę obecną pomiar wygląda ok. Parowanie z donglem sonoff'a w home assistant bez problemu.
Poprzedni
Następny